למה כדאי מידי פעם ללכת לעשות עיסוי?

לחץ וסטרס הפכו להיות מהלך החיים של אנשים רבים

אורח החיים בשנת 2020 הפך להיות מהיר מאוד. ימי העבודה ארוכים מהרגיל, העומס והלחץ של אנשים הוא גבוה ויש המון סטרס על הגוף. סטרס בגוף האדם מביא איתו מחלות, שרירים תפוסים, שינה לא טובה ועוד תופעות לוואי שלפעמים אנו לא מקשרים אותם ללחץ שבגוף. יותר מכך, לעיתים אנו אפילו לא יודעים כי אנו נמצאים בסטרס. על מנת לשחרר את הלחץ שקיים בגופנו, עלינו להוציא אותו החוצה וזאת ניתן לעשות בעזרת עיסויים. 

שני סוגים של עיסויים שיעזרו לכם לשחרר לחץ וסטרס

כאשר הולכים לעשות עיסוי, חשוב לדעת איזה עיסויים קיימים ומה מתאים עבור הגוף שלנו כעת. יש המון סוגים שונים של עיסויים אשר מטפלים בבעיות שונות ויש גם כאלו אשר מטרתם פינוק בלבד. אחד מהעיסויים היותר מיוחדים שיש ושפחות אנשים שמעו עליו הוא עיסוי טווינא. מדובר בעיסוי אשר מגיע אלינו היישר מהסינים, עוד לפני שהדיקור היה קיים. ההיסטוריה מספרת כי טיפלו בשיטה זו עוד הרבה לפני הספירה. עיסוי טווינא למעשה מבוסס על שתי פעולות הכוללות הרמה ולחיצה של נקודות מסוימות בגוף המשפיעות על נקודות שונות בגוף ומעבירות את האנרגיות בגוף למקומות השונים. את העיסוי הזה מומלץ לסיים בעיסוי שמנים לאורך כל אזורי הגגוף ובאמצעותו לבצע הרפיה ורגיעה. ההשלמה של עיסוי שמנים תאפשר לכם שינה טובה יותר וזו ההשלמה הכי טובה עבור עיסוי הטווינא.

כל כמה זמן כדאי לגשת לעיסוי?

למעשה אין זמן ספציפי שמחייב, אך מומלץ לעשות עיסוי מפנק לגוף פעם בתקופה. זה יכול להיות פעם בחודשיים, פעם ברבעון או פעם בחצי שנה. מומלץ להתייעץ עם מעסים מנוסים והם יעזרו לכם להחליט על פי המצב הגופני שלכם ומצב הסטרס בגוף. מעסים מנוסים ידעו להרגיש את האזורים שבהם מתרכז המתח בגופכם ולהמליץ על העיסוי הנכון עבורכם. 

לסיכום, עיסויים יכולים להיות דרך נהדרת להפגת מתחים בגוף ופתרון למחלות רבות. העיסויים עוזרים בשמירה על אורח חיים בריא יותר והם מאזנים את האנרגיה בגופנו. מומלץ להתייעץ עם מעסה מנוסה על סוג העיסוי שיכול להתאים עבורכם וכמו כן, גם פרק הזמן המומלץ לחזור על העיסוי. 

מאמרים נוספים

2020-07-15

למה כדאי מידי פעם ללכת לעשות עיסוי?

לחץ, סטרס, גוף תפוס ושינה לא יציבה הם תופעות שכיחות מאוד כיום, הדרך לשחרר אותם היא בעזרת עיסוי מפנק. במאמר זה נדבר על פתרונות בעזרת עיסויים עבור בעיות אלו.